PolBox.TV podbija serca Polaków

Zdarzyło Ci się tęsknić za domem? Jeżeli Twoja odpowiedź jest twierdząca, pamiętaj, że tylko dzięki PolBox.TV uczucie pustki będzie mniejsze. Polacy mieszkający w innych krajach od teraz mają możliwość być na bieżąco z polskimi sprawami. Przed Wami polska telewizja internetowa PolBox.TV https://polbox.tv. Nie masz satelity? Nie szkodzi. Wystarczy sygnał internetowy i tablet lub telefon, a możesz cieszyć się polskojęzyczną telewizją online PolBox.TV z ponad 120 kanałami w najwyższej jakości HD. Możesz oglądać filmy i seriale w wersji najbardziej realistycznej!

PolBox.TV – co mogę dostać?

PolBox.TV to jedna z najbardziej popularnych telewizji internetowych z ponad 120 kanałami w języku polskim lub z dubbingiem w naszym ojczystym języku.

Do dyspozycji wielbicieli polskiej telewizji jest funkcja Wideoteka. Można znaleźć tam ponad 3000 pozycji najlepszych filmów i seriali w jakości HD.

Nie lubisz się ograniczać? Możesz także korzystać z Multiroomu, czyli oglądać programy na czterech różnych nośnikach. Rodzina będzie Ci wdzięczna.

Masz małe dzieci? Użyj funkcji ochrony rodzicielskiej i ochroń swoje pociechy przed niedozwolonymi treściami. PolBox.TV dba o bezpieczeństwo wszystkich, bo to przecież najważniejsze.

Zajrzyj na stronę internetową PolBox.TV, poznaj ofertę i wypróbuj. Masz trzy dni gratisowej próby, a później daj się ponieść najlepszym emocjom na najwyższym poziomie. Następnie wybierz swój pakiet z trzech oferowanych przez producenta. Są to:

  • pakiet Basic z 50 kanałami. Otrzymasz w nim Wideotekę oraz Archiwum;

  • pakiet Family z 80 kanałami. Dodatkowo będziesz cieszyć się z Multiroomu, kanałów dla dorosłych oraz VoD;

  • pakiet Premium z aż 120 kanałami.

Zdecyduj sam o długości subskrypcji. Może to być miesiąc, trzy miesiące, pół roku, a nawet rok. Niech nic Cię nie ogranicza! Możesz także zawiesić abonament za pomocą opcji Pauza, np. kiedy wyjedziesz na wakacje, bo przecież po co masz płacić, gdy nie korzystasz z telewizji internetowej online.

PolBox.TV i wszystko jasne!

Zostań bohaterem swojego domu i rodziny, dzięki telewizji internetowej PolBox.TV. Oglądaj kanały w języku polskim będąc bardzo daleko od ojczyzny. Nie trać czasu na zastanawianie się. Zapoznaj się z naszą ofertą, a następnie skorzystaj z darmowej wersji próbnej, a później niech Cię poniesie rozrywka na najwyższym poziomie. Po co przepłacać, gdy można zakupić subskrypcję w rozsądnej cenie. Już dziś PolBox.TV niech wejdzie przebojem do Twojego życia. Kliknij i poznaj ofertę PolBox.TV już teraz. PolBox.TV to najlepszy wybór dla wszystkich!

Pin It

Comments are closed.